Blender VELA pokryty w całości kryształami Swarovski

12-EVELASW1/CR

Nowy produkt

6 912,00 zł brutto

Więcej informacji

Blender VELA Individual, produkt dla prawdziwych entuzjastów i indywidualistów. Wykonywany ręcznie z wielką dbałością o każdy detal.

Obiekt jest całkowicie pokryty srebrnymi i czarnymi kryształami Swarovski

Produkt pakowany jest w eleganckie opakowanie, wraz z blenderem otrzymują Państwo unikatową książeczkę potwierdzającą autentyczność i niepowtarzalność produktu oraz skrawek materiału z jakiego wykonano blender.

Blender Vela jego włoski design, uczyni twoja kuchnie elegancką i nowoczesną. Vela jest jednym z najpotrzebniejszych sprzętów w twojej kuchni. Jego funkcjonalność przyrządzi smaczne zupy, pomoże rozdrabniać warzywa, owoce i lód.

Ekskluzywna Vela ułatwi smaczne i zdrowe odżywanie, dzięki niej możemy np. robić mleczno-owocowo-proteinowe koktajle, które wzmocnią nasz organizm, dając pełno energii.

Vela posiada czterostopniową regulację prędkości, funkcję pulsacyjną oraz oddzielny program rozdrabniania lodu. Niezwykle trwałe ostrze z stali nierdzewnej 18/10 poradzi sobie z najtwardszymi orzechami oraz lodem, pojemność dzbana wynosi 1,5L.

Dzban możemy myć w zmywarce, wraz z mieszadełkiem, plastikowym kubeczkiem-miarką, oraz przyssawką zakładającą.

Do Blendera dołączona jest szczegółowa instrukcja w języku polskim.

Wymiary: 17x22x42 cm.

Waga: 3kg

Pojemność: Dzban 1,5 L.

Parametry techniczne: 230-240 Volt, 50/60 Hertz, 500 Watt

Materiał : Stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne ABS, Obiekt jest całkowicie pokryty srebrnymi i czarnymi kryształami Swarovski.

Gwarancja 2 lata.